“Nederlandse investeerders laten zich niet afleiden en kijken naar de langetermijnontwikkelingen van de Amerikaanse huurwoningmarkt,” aldus Taco Ulrich, verantwoordelijk voor de investeerdersrelaties bij Westplan. “Onze focus ligt onder meer op demografische ontwikkelingen, de groei van het aantal huishoudens dat huurt en het oplopende woningtekort.”
Het project in Raleigh volgt het beproefde “build, fill and sell” model van Westplan. Nadat de woningen zijn opgeleverd en verhuurd, wordt het complex verkocht aan een eindbelegger. De verwachte doorlooptijd bedraagt circa drie jaar. Het beoogde rendement op het eigen vermogen ligt rond de 16% IRR per jaar en ligt in lijn met het trackrecord van Westplan, dat al meer dan 30 jaar actief is in de Verenigde Staten.
“Met bijna 20.000 gerealiseerde woningen blijven we inzetten op betaalbare huurwoningen in groeimarkten in het zuidoosten van de Verenigde Staten. Later dit jaar verwachten wij nog twee nieuwe huurwoninginvesteringen te introduceren,” aldus Ulrich.

Blijf op de hoogte van nieuwe investeringen
Met het hoofdkantoor in Atlanta dat ons vastgoed beheert en ontwikkelt, hebben wij altijd actueel nieuws over nieuwe investeringen en ontwikkelingen in de Amerikaanse huurmarkt.
* Velden zijn verplicht